You are here

You are here

  Autoklaasi paranduse hind

  insurance3

  Kui teil on kaskokindlustus, ei tule autoklaasi parandamise eest sageli midagi maksta. Ja tavaliselt ei mõjuta parandamine ka teie kindlustusmakset. Glassdrive vormistab kahjudokumendid teie eest.

  Kui teie kindlustus ei hõlma klaasikindlustust, on tark lasta tuuleklaasis olev täke ära parandada. Autoklaasi paranduse hind on madalam, kui tuuleklaasi vahetuse oma. Laske meie professionaalsetel paigaldajatel leida õige lahendus.

  Autoklaasi vahetuse hind

  Autoklaasi vahetamise hind sõltub automargist ja mudelist. Selleks, et teada saada, kui palju teie auto tuuleklaasi vahetamine maksab, paluge meie spetsialistidel kahjustus üle vaadata ja teid kuludest informeerida.

  Kvaliteet, mida saate usaldada

  Glassdrive'i ajendab teie ohutus. Ainult originaalklaaside tootjad (OEM) suudavad pakkuda õiget klaasi, et taastada sõiduki algne seisukord. Just seetõttu kasutame ainult OEM standarditele vastavalt toodetud klaasi. Originaalvaruosade, toodete ja kogenud paigaldajate abiga tagame alati kvaliteetse töö.

  Glassdrive teeb koostööd järgmiste kindlustusseltside ja -maakleritega. Sõltuvalt teie kaskokindlustuse poliisist võib Glassdrive’i teenus olla teile tasuta. Võtke Glassdrive’i esindusega otse ühendust ja meie kanname hoolt teie klaasikahjuga seotud dokumentide vormistamise eest.

  btalogo    ergo-logo   gjensidige-logo  
             
    seesam-logo   swedbank-logo  
             
  if-logo   salva-kk-logo        pzu  

   
   

  Klaas kahjustatud?

  Photo

  Võke ühendust, meie spetsialistid vastavad hea meelega teie küsimustele.

  Broneerige aeg.
  Meie kanname kõige eest hoolt!

  image