You are here

You are here

  Rahulolevad kliendid

  satisfied-customers

  Meie eesmärgiks on teie turvalisus ja sõidumugavus! Töötame pidevalt kliendirahulolu ja oma teenuste parandamise nimel. Seetõttu jagame heal meelel mõningaid oma klientide tsitaate.

  „Olin 30 minutiga tagasi teel“
  Minu auto tuuleklaasis oli kauem kui kuu aega väike mõra. Vahetult enne puhkust ütles üks sõber meile, et nii ringi sõita on ohtlik. Ma helistasin Glassdrive’i lootuses, et nad saavad mind aidata samal päeval ja see oligi võimalik. Seega ma sõitsin nende juurest läbi ja 30 minuti pärast olin taas teel ja puhkuseks valmis. Aitäh, Glassdrive!

  Perekond Mets

  „Minu üllatuseks ei pidanud ma maksma“
  Ma tundsin ennast rumalalt, et ma sellele veoautole nii lähedal sõitsin… Lastiruumist lendasid välja väikesed kivid ja üks neist tabas valju kõmakaga minu tuuleklaasi. Õnneks tegi see tuuleklaasi vaid täkke, mitte suure mõra. Ma mõtlesin, et see on asjatu rahakulu. Võtsin ühendust Glassdrive’iga ja andsin neile oma kindlustusnumbri. Minu üllatuseks ei pidanud ma maksma! Kindlustus kattis kulud ja Glassdrive kandis hoolt kogu paberitöö eest. Suurepärane teenindus!

  M. Kaarland

  „Suurepärane kohv“
  Glassdrive’i inimesed olid sõbralikud ja abivalmis. Nad pakkusid ka suurepärast kohvi, nii et kulutatud 30 minutit läksid igati asja ette. Suur tänu kõigile!

  U. Jakovlev

  Klaas kahjustatud?

  Photo

  Võke ühendust, meie spetsialistid vastavad hea meelega teie küsimustele.

  Broneerige aeg.
  Meie kanname kõige eest hoolt!

  image