You are here

You are here

  Meist

  about-us

  Glassdrive on kiiresti kasvav ja rahvusvaheliselt tegutsev ettevõte. Mis on meie edu valem? Me teame, et inimesed on alati kõige tähtsamad. Inimesed, kes kindlustundega ära sõidavad. Ja inimesed, kes sõidukeid kiiresti ja asjatundlikult kvaliteetsete vahenditega parandavad. Selles peitubki edu: inimestes, nii klaasi ees ja kui klaasi taga.

  Glassdrive on Saint-Gobaini osa. 340 aastat inseneritöö kogemust ja pidev püüdlus innovaatiliste lahenduste suunas on teinud Saint-Gobain Sekuritist ühe maailma juhtiva klaasitootja. Juhtide ja sõitjate jaoks tähendab see lihtsalt parimat sõiduelamust ning suuremat mugavust, ohutust ja turvalisust. See on ka põhjuseks, miks iga teine Euroopa auto on varustatud Saint-Gobain Sekuriti autoklaasiga.

  Kõigis oma tegevustes keskendume esmajoones ohutusele, vastupidavusele, teenindusele ja kõrgele kvaliteedile. Kuid kõrgtehnoloogilise ettevõttena ei keskendu me ainult innovaatilistele toodetele ja teenustele, meie mõtetes on alati esikohal üks: inimesed. Need, kes töötavad Glassdrive’is ja need, kes meie teenuseid kasutavad.

  Glassdrive. Inimesed klaasi taga

  Klaas kahjustatud?

  Photo

  Võke ühendust, meie spetsialistid vastavad hea meelega teie küsimustele.

  Broneerige aeg.
  Meie kanname kõige eest hoolt!

  image